Переможцi та лауреати ІІІ Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень"

Список переможців
ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень»

Місце ПІБ автора Назва роботи Навчальний заклад
I Петрик Галина Юріївна
Цунікова Ірина Олександрівна
Удосконалення якості мистецької освіти засобами створення та використання Інтернет-ресурсів у навчальному процесі Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 47 Маріупольської міської ради
м. Ясинувата Донецької області
II Єзерська Наталія Валеріївна Соціально-психологічний супровід адаптації обдарованих підлітків фізико-матетичного напрямку в умовах інтернатного перебування Український фізико-математичний ліцей
м. Київ
II Жорняк Яна Сергіївна Розвиток пізнавальної активності молодших школярів з особливими потребами (з використанням сенсорної кімнати) Полтавська спеціальна загальноосвітня школа №39
м. Полтава
III Мергут Оксана Олександрівна Програма гуртка "пісочна анімація" Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва
м. Хмельницький
III Буданцева Наталія Іванівна Використання мнемотехнології для розвитку та корекції мови дошкільнят Спеціальний навчально-виховний комплекс "ДНЗ-загальноосвітній навчальний заклад" № 5 "Дніпряночка"
м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області
III Рудь Світлана Володимирівна
Токар Оксана Володимирівна
Використання он-лайн ресурсів для впровадження здоров’язберігаючих технологій на уроці англійської мови Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради
м. Харків



Список лауреатів в номінаціях
ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень»

№ зп Номінація ПІБ автора Назва роботи Навчальний заклад
1 Авторський розвивальний навчальний урок: Людина і світ, екологія Бугай Оксана Анатоліївна Нестандартні уроки з предмету "Людина і світ" (методичні рекомендації до робочого зошиту) Дніпропетровський технікум зварювання і електроніки імені Є.О. Патона
м. Дніпропетровськ
2 Авторські програми та розробки занять для організації позакласної роботи (гуртки, студії, клуби за інтересами) Токар Інна Анатоліївна Технологія формування екологічного світорозуміння у дітей 6-7 років Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 "Теремок"
м. Нетішин Хмельницької області
3 Корекційно-розвивальні програми, проекти психологічної служби, тренінги, психолого-педагогічні консиліуми Лопушинська Тетяна Олександрівна Тренінгова програма з розвитку навичок внутрішньо групової взаємодії в підлітків у конфліктних ситуаціях Хмельницьке навчально-виховне об'єднання № 28
м. Хмельницький
4 Навчально-виховні, корекційні, навчальні програми, що зроблені в комплексі «Universal 3» Куленко Ірина Володимирівна Творчий проект корекційно-виховної роботи з учнівським колективом 5- А класу на І та ІІ семестри 2013-2014н.р. Торезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10
м. Торез Донецької області
5 Навчально-виховні, корекційні, навчальні програми, проекти навчального закладу, зроблені в комплексі «Universal 4 online» Мущинська Олена Олександрівна Навчальна програма з предмету "ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я" для ЗНЗ 1клас КЗ «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»
м. Луганськ
6 Сценарії (системи) відкритих виховних заходів, годин спілкування з елементами тренінгу Бойко Галина Михайлівна,
Єдлічко Світлана Юріївна
Тарас Григорович Шевченко в англомовному світі Прилиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
с. Прилиманське Одеської області
7 Школа батьківства (батьківські лекторії, тематичні батьківські збори); педагогічна рада, семінари Кирилюк Оксана Володимирівна,
Питель Ольга Станіславівна
Авторська програма розвитку сімейного клубу в дошкільному навчальному закладі та проектна діяльність в рамках програми "Дорослий садок" Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №6 «Райдуга»
м. Нетішин Хмельницької області
8 Авторські розвивальні заняття для дітей дошкільного віку, програми проектування розвитку обдарованого дошкільника в центрах раннього розвитку Горідько Оксана Володимирівна Ознайомлення старших дошкільників з природою через авторські казки Дошкільний навчальний заклад №3 "Джерельце"
м. Городище Черкаської області
9 Навчально-виховні проекти навчального закладу (соціальні), проекти класних керівників/вихователів/кураторів, учнівського самоврядування Лісова Ольга Дєліївна,
Господарик Людмила Миколаївна
Виховання духовної домінанти особистості на засадах Виховного ідеалу Авторської школи М. П. Гузика. Виховна система класу «Сузір`я Віри, Надії, Любові» Авторська школа М. П. Гузика,
м. Южне Одеської області
10 Програми для обдарованих дітей Раєвська Ірина Юріївна Програма індивідуального психолого-педагогічного супроводу обдарованої дитини КЗО "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142 еколого-економічного профілю",
м. Дніпропетровськ